
Повербанк Hoco 100000mAh 65W з швидкою зарядкою для ноутбука PD 6 USB 2 Type-C PowerBank з ліхтариком Чорний
5 623,75 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: УМБ Hoco DB03 Max
- +380 (95) 442-33-93Telegram
- +380 (95) 442-33-93Viber
Потужний повербанк Hoco 100000mAh 65W Black заряджає ноутбуки, смартфони та планшети будь-де — ідеальний для подорожей та роботи.
Характеристики:
- Ємність акумулятора: 100 000 мА·год.
- Номінальна ємність: 54 000 мА · год.
- Тип батареї: Літій-полімерна (Li-Pol).
- Вхідні порти:
- 2 порти Type-C: 5В/3А, 9В/2А, 12В/3А, 15В/3А, 20В/3А.
- Вихідні порти:
- 6 портів USB-A:
- USB-А1: 5В/4,5А, 4,5В/5А, 9В/2А, 12В/1,5А.
- USB-A 2-6: 5В/3А.
- 2 порти Type-C: 5В/3А, 9В/3А, 12В/3А, 15В/3А, 20В/3,25А.
- Максимальна вихідна потужність: 65 Вт.
- Підтримка швидкого заряджання: Quick Charge 3.0, Power Delivery 3.0, Huawei SuperCharge, Samsung Adaptive Fast.
- Додатково: вбудована лампа.
- Колір: Чорний.
Hoco – це мобільний та функціональний портативний акумулятор з ємністю 100 000 мА·год, який підтримує зарядний пристрій та підходить для одночасного заряджання кількох пристроїв. Він оснащений безліччю портів, включаючи USB-A та Type-C, що дозволяє підключати різні гаджети. Цей акумулятор також оснащений вбудованою лампою, що робить його зручним у поїздках або в умовах обмеженого освітлення. Сучасний дизайн та якісні матеріали забезпечують надійність та зручність використання пристрою.
Зовнішній акумулятор Hoco – це ідеальне поєднання швидкості, надійності та сучасного дизайну. За допомогою цього пристрою ви зможете забути про проблему розрядженого телефону або планшета навіть у найдовших подорожах. Ультрапотужний акумулятор дозволяє заряджати відразу кілька пристроїв одночасно, у нього вбудований стильний чорний корпус із міцною конструкцією.
Завдяки вбудованому ліхтарику та зрозумілому дисплею, Hoco стане вашим незамінним супутником як у місті, так і на природі. Це не просто портативна батарея, справжнє втілення функціональності та комфорту, створене для сучасності.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Power bank |
| Ємність акумулятору | 100000 мА/год |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Зарядка батареї | Від мережі, Від автомобільної зарядки, Від USB |
| Вихідна напруга | 20 В |
| Вхідна напруга | 20 В |
| Вихідний струм | 20 мА |
| Особливості | Вологозахищений корпус, LED лампа, Наскрізна зарядка, Індикатор рівня заряду, Ліхтарик, З підставкою, Швидка зарядка |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Кількість пристроїв, що заряджаються | 6 |
| Максимальна потужність W | 65 |
| Функції заряджання | Power Delivery |
| Призначення | Для ноутбука |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 165.6 мм |
| Ширина | 105.5 мм |
| Висота | 97 мм |
| Основні | |
| Назва | Портативний мобільний акумулятор УМБ Hoco DB03 Max Centurion 65 W fully compatible PB/Lamp/100 000 mAh Black Потужна зовнішня батарея |
| Користувацькі характеристики | |
| Роз'єми | USB, Type-C, USB-A |
- Ціна: 5 623,75 ₴









